Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

So Kółka – nawijamy! - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Sokólskiej

Cel:

Celem projektu jest rozwój osobisty młodych ludzi, odkrywanie ich predyspozycji i umiejętności poprzez wspólne stworzenie i prowadzenie radia. Młodzież nauczy się także realizować wyznaczone wcześniej cele, podniesie umiejętności pracy w grupie, autoprezentacji i umiejętności komunikacyjne.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 16-19 lat z Sokółki.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest stworzenie radia internetowego „So Kółka – nawijamy”. Podczas realizacji projektu młodzież sprawdza się w działaniach radiowo – reporterskich i tworzy radio słuchane przez rówieśników. Działania skierowane są głównie na przygotowywanie materiałów do audycji i reportaży radiowych prezentowanych na antenie oraz spotkaniach integracyjnych połączonych z obserwacją różnych środowisk. Młodzi biorą udział w warsztatach dziennikarskich, których celem jest pokazanie podstaw pracy reportera oraz warsztatach interpersonalnych mających na celu budowanie pewności siebie, poczucia własnej wartości i wyjątkowości. Młodzież nawiązuje bezpośredni kontakt ze słuchaczami i organizuje dla nich konkursy na antenie. Młodzi przeprowadzaj wywiady z przedstawicielami różnych organizacji i instytucji, zapraszanie ciekawych gości do studia, organizują wyjścia na lokalne uroczystości, z których będzie przeprowadzona relacja. W projekcie przewidziane są dwa wyjazdy, których celem jest poznanie zasad pracy w radiu, jak również integracja zespołu, połączonych z umiejętnością organizacji wyjazdu, zdobywania informacji. Młodzież organizuje dla siebie wyjazdy, których celem jest poznanie zasad pracy w radiu oraz integracja zespołu.

Budżet projektu: 40 650 zł

Dotacja: 31 300 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Sokólskiej

Miejscowość: Gliniszcze Wielkie

Ulica, nr domu i lokalu: Gliniszcze Wielkie 62

Kod pocztowy i Poczta: 16-100 Sokółka

Województwo: podlaskie

Powiat: sokólski

Adres strony internetowej: http://www.srzs.gliniszcze.pl

So Kółka – nawijamy!

Gliniszcze Wielkie 26A, 16-100, Polska

Więcej