Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Od Drewniaka do Kozaka, czyli jak zostać Królem Życia! - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Nasza Gmina Susiec

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie samooceny i wiary we własne możliwości u młodzieży z terenu Gminy Susiec przez samodzielne opracowanie i wykonanie pokazu Freestyle Football. Młodzież zwiększy także umiejętności związane z wystąpieniami publicznymi, autoprezentacją oraz poprawi umiejętności pracy w grupie i budowania relacji interpersonalnych.

Odbiorcy projektu:

22 osoby z gminy Susiec, w wieku 13-18 lat

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest przygotowanie pokazu Freestyle Football w którym biorą udział wszyscy uczestnicy. W tym celu samodzielne przygotowują pokaz i opracowują układ choreograficzny. Każdy uczestnik pełni określoną rolę związaną z promocją, występem, scenografią. Projekt składa się z kilku sekcji. Sekcja „Freestyle” obejmuje cykliczne zajęcia sztuki wykonywania ewolucji żonglersko-cyrkowych z piłką, które są pokazem freestyle football. Uczestnicy sami opracowują program pokazu, układ choreograficzny którego się nauczą i na koniec projektu wykonują go samodzielnie dla zebranej publiczności. Sekcja „Press” składa się z zajęć obejmujących warsztaty fotograficzno-filmowe oraz z nauki zasad webwritingu, media relations, public relations, które mają na celu wspieranie uczestników w dokumentowaniu przebiegu projektu i jego promocji w mediach, projektowaniu koszulek, oraz wydaniu kalendarza pamiątkowego pt. „Królowie życia”, którego egzemplarz zostanie oddany po zakończeniu projektu na licytację WOŚP. Sekcja „Warsztatowa” z zakresu umiejętności społecznych obejmuje: wystąpienia publiczne, komunikację interpersonalną, kreowanie wizerunku, maniery, budowanie i doskonalenie relacji z otoczeniem. Działania te mają pomóc uczestnikom w pozyskiwaniu partnerów, sponsorów, występach przed publicznością.

Budżet projektu: 54 860 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Nasza Gmina Susiec

Miejscowość: Susiec

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Tomaszowska 100

Kod pocztowy i Poczta: 22-672 Susiec

Województwo: lubelskie

Powiat: tomaszowski

Adres strony internetowej: brak

Od Drewniaka do Kozaka, czyli jak zostać Królem Życia!

Tomaszowska 150, 22-672 Susiec, Polska

Więcej