Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

II Domaniewickie Forum Lokalne ph. Bliżej młodych - 2015

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Domaniewicach

Cel:

Celem projektu jest porządzenie diagnozy środowiska lokalnego, która będzie stanowić podstawę do debaty na temat zwiększenia szans młodych ludzi oraz powołanie zespołu do spraw strategii działań na rzecz młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Przedstawiciele Urzędu Gminy w Domaniewicach, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, radni gminy, sołtysi, dyrektorzy szkół z terenu gminy, radni powiatu łowickiego, przedstawiciele klubów sportowych, przedstawiciele stowarzyszenia „Aktywny Senior”, proboszcz parafii w Domaniewicach, przedstawiciele Rady Rodziców, przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych oraz inne osoby zainteresowane sprawami młodzieży.

Opis projektu:

Zamieszczanie i aktualizowanie informacji o postępie prac dotyczących diagnozy, relacji ze spotkań, zdjęć i innych materiałów na stronach Gminnego Ośrodka Kultury w Domaniewicach, Urzędu Gminy w Domaniewicach, Gimnazjum Publicznego w Domaniewicach. Informacje na profilu koordynatora i profilu GOK Domaniewice na Facebooku. Współpraca z gazetą lokalną „Nowy Łowiczanin”- artykuły z wydarzeń, prezentacja wyników diagnozy, relacja z forum. Osobiste rozmowy i zaproszenia dla uczestników forum, systematyczne informacje o pracach nad diagnozą przekazywane drogą mailową.

Budżet projektu: 9 920 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Fora Lokalne II

Gminny Ośrodek Kultury w Domaniewicach

Miejscowość: Domaniewice

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Główna 3

Kod pocztowy i Poczta: 99-434 Domaniewice

Województwo: łódzkie

Powiat: łowicki

Adres strony internetowej: www.gokdomaniewice.pl

II Domaniewickie Forum Lokalne ph. Bliżej młodych

Główna 4, 99-434 Domaniewice, Polska

Więcej