Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Razem dla młodych w Nowince - 2015

Realizowany przez:

Fundacja Misja Nowinka

Cel:

Celem forum jest stworzenie formuły współpracy organizacji, instytucji i osób działających na rzecz młodzieży, na podstawie analizy doświadczeń oraz wypracowanych w trakcie forum wniosków.

Odbiorcy projektu:

Przedstawiciele wszystkich instytucji i organizacji działających na rzecz młodzieży na terenie gminy oraz rodzice i osoby aktywnie zainteresowane tematem: wójt, urzędnicy gminni, dyrektorzy szkół, aktywni pozalekcyjnie nauczyciele, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki, przedstawiciele organizacji pozarządowych, w tym OSP, członkowie Rady Rodziców i osoby aktywne społecznie niezrzeszone.

Opis projektu:

Informacja o wydarzeniu pojawi się w lokalnej gazetce, na stronie Urzędu Gminy i organizacji pozarządowej, a także portalach społecznościowych (wydarzenie) . Zostaną przygotowane i wydrukowane: program forum, zaproszenia imienne oraz broszura podsumowująca forum zawierająca najważniejsze wnioski ze spotkania. Powstanie plakat informacyjny dotyczący wydarzenia.

Budżet projektu: 5 700 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Fora Lokalne

Fundacja Misja Nowinka

Miejscowość: Danowskie

Ulica, nr domu i lokalu: Danowskie

Kod pocztowy i Poczta: 16-304 Danowskie

Województwo: podlaskie

Powiat: augustowski

Adres strony internetowej: www.misjanowinka.pl

Razem dla młodych w Nowince

Danowskie 18, 16-304, Polska

Więcej