Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Forum Lokalne 2016 szansą dla młodych z Gminy Pszczew - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra – Warta

Cel:

Celem Forum jest wspólna dyskusja osób z różnych instytucji na temat zasobów środowiska i przyczyn mniejszych szans młodych ludzi z Gminy Pszczew na dobry start w dorosłe życie oraz sposobów ich minimalizowania.

Odbiorcy projektu:

Przedstawiciele władz samorządowych – Wójt Gminy Pszczew oraz radni, dyrektor Zespołu Szkół w Pszczewie i nauczyciele, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Pszczewie, pracownicy, instruktorzy – animatorzy pracujący z młodzieżą, lokalne organizacje pozarządowe – stowarzyszenia działające na terenie gminy, mające w swoich celach statutowych wspieranie młodych.

Opis projektu:

Promocja będzie prowadzona w następujących formach: Strony internetowe: – LGR www.lgrow.pl, Gminy Pszczew www.pszczew.pl, GOK, Zespołu Szkół; Media społecznościowe – Facebook – informacje na funpage’u LGR i partnerów Forum; Artykuły w prasie lokalnej i regionalnej – Wieści Gminne z Pszczewa i okolic, Głos Międzyrzecza i Skwierzyny; Plakaty; RybaDIO.pl – promocja wydarzenia na antenie radia internetowego, prowadzonego przez LGR Obra – Warta – krótkie zapowiedzi Forum na antenie; Kanał YouTube – Forum zostanie sfilmowane, a następnie młodzież, która brała udział w projekcie z RS 2014 przygotuje z nagrania krótki film – relację z Forum z wypowiedziami uczestników.

Budżet projektu: 5 180 zł

Dotacja: 4 100 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Fora Lokalne

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra – Warta

Miejscowość: Międzychód

Ulica, nr domu i lokalu: Marszałka Piłsudskiego 2

Kod pocztowy i Poczta: 64-400 Międzychód

Województwo: wielkopolskie

Powiat: międzychodzki

Adres strony internetowej: http://www.lgrow.pl

Forum Lokalne 2016 szansą dla młodych z Gminy Pszczew

Marszałka Piłsudskiego 2, 64-400 Międzychód, Polska

Więcej