Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ponad podziałami! - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej

Cel:

Celem Forum jest wpracowanie warunków do stworzenia rzetelnej i aktualnej diagnozy sytuacji młodzieży w mieście i gminie Stoczek Łukowski w oparciu o pracę i zaangażowanie osób i podmiotów pracujących z młodzieżą.

Odbiorcy projektu:

Przedstawiciele samorządów, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, bibliotek oraz ośrodka kultury, stowarzyszeń, które prowadzą działania na rzecz młodzieży, parafii, policji, ośrodków pomocy społecznej, rad rodziców, grup nieformalnych.

Opis projektu:

Promocja forum odbywać się będzie na etapie organizacji jak i po jego zakończeniu. Na etapie organizacji: – media społecznościowe – strony www, lokalne serwisy informacyjne – media lokalne – mailing bezpośredni do potencjalnych uczestników – wizualizacja pomieszczeń poprzez oznaczenie jej logotypami i informacją – zapowiedź w serwisie youtube – informacja podczas ogłoszeń parafialnych – lokalne serwisy tematyczne – informacja ustna podczas forum Po zakończeniu forum promocja odbędzie się poprzez: – media społecznościowe – strony www – media lokalne.

Budżet projektu: 6 650 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Fora Lokalne

Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej

Miejscowość: Stoczek Łukowski

Ulica, nr domu i lokalu: Ośrednia 17

Kod pocztowy i Poczta: 21-450 Stoczek Łukowski

Województwo: lubelskie

Powiat: łukowski

Adres strony internetowej: http://iksstoczek.pl

Ponad podziałami!

Stoczek Łukowski 19, 21-450, Polska

Więcej