Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Laboratorium działań w przestrzeni - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie kulturalne EURO-ART w Kępnie

Cel:

Celem projektu jest upowszechnienie metod działań Projektu Modelowego „Teatr w przestrzeni” poprzez przeszkolenie przedstawicieli organizacji lub instytucji, które zainteresowane są realizacją i wprowadzeniem działań według metodyki projektu w swoich środowiskach.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami będzie 40 przedstawicieli z 20 organizacji i instytucji (biblioteki, ośrodki kultury, stowarzyszenia, grupy teatralne, szkoły, świetlice terapeutyczne) z 4 województw – łódzkiego, opolskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego.

Opis projektu:

Działania rozpoczną się od akcji promującej szkolenia. Po akcji promocyjnej w 4 województwach, lokalnych mediach i portalach społecznościowych, wytypowaniu uczestników, zostaną przeprowadzone 2 szkolenia, na których uczestnicy dowiedzą się jak zrealizować działania według tej metody w swojej miejscowości. Szkolenie uzupełnią warsztaty teatralne oraz indywidualne konsultacje. Po szkoleniach uczestnicy zostaną poproszeni o zaproponowanie planu działań, które chcą przeprowadzić w swoich środowiskach. Po wyborze najlepszych propozycji, dwie z nich otrzymają wsparcie finansowe i merytoryczne. Konsultacje telefoniczne i IT odbędą się przynajmniej 3 razy. Po miesiącu odbędzie się druga wizyta studyjna – skonsultowane zostaną postępy działań oraz zaprezentowane kolejne inspiracje, które mogą im pomóc. Po przeprowadzonych działaniach odbędzie się spotkanie podsumowujące.

Budżet projektu: 26 930 zł

Dotacja: 18 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Projekty Modelowe – Replikacje

Stowarzyszenie kulturalne EURO-ART w Kępnie

Miejscowość: Kępno

Ulica, nr domu i lokalu: Sienkiewicza 26a

Kod pocztowy i Poczta: 63-600

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kępiński

Adres strony internetowej: http://www.bibliotekakepno.pl/euro-art.html

Laboratorium działań w przestrzeni

Warszawska 23, 63-600 Kępno, Polska

Więcej