Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Azymut na wygraną, wygrywasz przyszłość - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Cel:

Celem projektu jest prezentacja i upowszechnienie metody Projektu Modelowego „Azymut na wygraną” wśród 20 organizacji pozarządowych i instytucji z terenu województwa lubuskiego oraz przekazanie tym organizacjom i instytucjom wiedzy niezbędnej do prowadzenia działań we własnych środowiskach, zgodnie z wypracowaną w Projekcie Modelowym metodą.

Odbiorcy projektu:

40 przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa lubuskiego.

Opis projektu:

Działania zakładają zorganizowanie dwóch 15 godzinowych szkoleń dla dwóch 20 osobowych grup z 20 różnych organizacji w powiatach, z których Stowarzyszenie otrzyma największą liczbę zgłoszeń. Szkolenia będą składały się z dwóch etapów: teoretycznego i praktycznego. W pierwszym zostanie zaprezentowana metoda realizacji projektu i jej efektów. W drugim – praktycznym, zostaną poprowadzone warsztaty, które wyposażą uczestniczących w praktyczne umiejętności pozwalające na samodzielne wprowadzenie naszej metody na ich terenie oraz samodzielną realizację działań opisanych w projekcie Modelowym. W etapie praktycznym każdy uczestnik przećwiczy zdobytą wiedzę i udoskonali swoje umiejętności pracując w małych zespołach z trenerami. Dwie wybrane w konkursie organizacje otrzymają wsparcie finansowe i merytorycznie.

Budżet projektu: 26 800 zł

Dotacja: 16 100 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Projekty Modelowe – Replikacje

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Miejscowość: Chociszewo

Ulica, nr domu i lokalu: Chociszewo 44

Kod pocztowy i Poczta: 66-304 Brójce

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Azymut na wygraną, wygrywasz przyszłość

Chociszewo 6, 66-304, Polska

Więcej