Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Caltwalk- podaj dalej - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej

Cel:

Celem projektu jest opracowanie i opisanie metodyki działań, mających na celu aktywizację grup i środowisk młodzieżowych,poprzez stworzenie publikacji adresowanej do młodzieży, osób dorosłych pracujących z młodzieżą i organizacji oraz instytucji, które poszukują nowatorskich, sprawdzonych sposobów pracy z młodzieżą w tematyce szeroko pojętej mody.

Odbiorcy projektu:

Realizatorami projektu będzie kilkuosobowa grupa członków Stowarzyszenia Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej oraz 1 młody uczestnik projektu zrealizowanego w ramach OKG.

Opis projektu:

Publikacja jest opracowaniem i opisaniem metod działania, które zmierzają do aktywizacji grup i środowisk młodzieżowych. Materiał jest przygotowywany na podstawie doświadczeń zdobytych podczas realizacji projektu Caltwalk. Planowane działania to: szukanie partnerów i nawiązanie kontaktów, napisanie projektu modelowego, dobór szaty graficznej i zdjęć, wydanie projektu, rozpropagowanie projektu w lokalnych mediach w 3 powiatach, przygotowanie, druk i rozsyłanie materiałów promocyjnych, utworzenie fanpage’a i zorganizowanie wydarzenia na facebooku, przygotowanie oraz przeprowadzenie prezentacji promocyjnych w 4 miejscach w 3 powiatach, ewaluacja działań. Efekt akcji promocyjnej to poszerzenie grona odbiorców Programu Równać Szanse i rozpowszechnienie metody pracy z młodzieżą opracowanej w ramach publikacji.

Budżet projektu: 20 700 zł

Dotacja: 15 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej

Miejscowość: Grzegorzew

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 23

Kod pocztowy i Poczta: 62-640 Grzegorzew

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kolski

Adres strony internetowej: –

Caltwalk- podaj dalej

Szkolna 13, 62-640 Grzegorzew, Polska

Więcej