Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ja cię kręcę! - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Połczyna-Zdroju oraz Szwajcarii Połczyńskiej – Niezwykły Połczyn

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności współpracy w grupie poprzez naukę budowania w relacjach z innymi pozytywnej atmosfery, rozwiązywania konfliktów, słuchania innych i rozumienia ich punktu widzenia, uszanowania odmiennego zdania, umiejętność dopasowania się tj. rezygnacja z własnych celów, jeżeli nie służą one całemu zespołowi, zdolność do obiektywnej oceny pracy innych, docenianie ich starania, zdolność do rozumienia tego, jaka jest moja rola w pracy zespołowej i jak mój wkład pracy przenosi się na sukces całego zespołu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 uczniów w wieku 13-19 lat Publicznego Gimnazjum oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Połczynie-Zdroju.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu są warsztaty filmowe w efekcie, których uczestnicy stworzą własne „dzieło” filmowe. Główne działania w projekcie to: organizacja warsztatów filmowych (część warsztatów realizowana będzie w plenerze w celu poszukiwania ciekawych miejsc na zdjęcia, robienie próbnych ujęć, przygotowywanie scenografii i kostiumów); organizacja warsztatów z socjologiem i pedagogiem; spotkania integracyjne; spotkania z polskimi reżyserami wraz z projekcją filmu; wyjścia do kina wraz ze spotkaniem, na którym zostanie przeprowadzona dyskusja na temat obejrzanego filmu. Efektem realizowanych w ramach projektu warsztatów będzie przygotowany, nakręcony i zmontowany przez uczestników film, który premierę będzie miał w Kinie Goplana podczas corocznej imprezy Dni Miasta „Połczyn-Zdrój przyjazny wszystkim”. Ponadto obraz przygotowany przez młodzież pokazywany będzie jako splot przed pokazem filmów w kinie przez cały sierpień. Projekt zakończymy imprezą integracyjno-rekreacyjną nad połczyńskim zalewem. Młodzież przygotuje zabawę od strony technicznej: przygotują miejsce imprezy, zaproszą gości, przygotują poczęstunek oraz wykonają prace porządkowe po jej zakończeniu. Przygotują również gry i zabawy integracyjne i sportowe.

Budżet projektu: 12 500 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Połczyna-Zdroju oraz Szwajcarii Połczyńskiej – Niezwykły Połczyn

Miejscowość: Połczyn-Zdrój

Ulica, nr domu i lokalu: Nowa 14/34

Kod pocztowy i Poczta: 78-320 Połczyn-Zdrój

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: świdwiński

Adres strony internetowej: http://niezwyklypolczyn.pl

Ja cię kręcę!

Ogrodowa 5, 78-320 Połczyn-Zdrój, Polska

Więcej