Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Przystanek Koźmin - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego w Koźminie Wielkopolskim

Cel:

Głównym celem projektu jest wzmacnianie poczucia własnej wartości u uczniów, pobudzanie ich do twórczych działań i aktywnego udziału w życiu miasta, kształtowanie postawy tożsamości lokalnej, postawy promowania pozytywnych zachowań takich jak odpowiedzialność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole

Odbiorcy projektu:

W działaniach weźmie udział grupa 12 osób w wieku 17-18 lat pochodzących z terenu miasta i gminy Koźmin Wlkp. i okolic.

Opis projektu:

W ramach projektu odbywać będą się cykliczne spotkania organizacyjne oraz warsztaty z questów czy radzenia sobie ze stresem. Uczestniczy zorganizują wycieczki do miejsc gdzie już powstały trasy z questami. Młodzi stworzą własne koźmińskie questy. Do zadań grupy należy zaprojektowanie i opracowanie treści questu- przygotowanie słownych łamigłówek będących kluczem do zagadki, wykonanie zdjęć, grafiki, w końcu całego folderu i jego promocja. Efektem finalnym będzie zorganizowanie wspólnego zwiedzania tras przez różne grupy, zarówno dzieci, młodzież i dorosłych. Zakończenie projektu będzie miało uroczysta oprawę. Spotkanie odbędzie się na grzybku. Zaproszeni zostaną przedstawiciele władz miasta, pozyskani partnerzy, rodzice, członkowie stowarzyszenia oraz młodzież biorąca udział w projekcie (zaangażowana bezpośrednio i pośrednio). Podczas spotkania młodzi przygotują wystawę zdjęć oraz prezentację multimedialną dokumentującą poszczególne etapy projektu.

Budżet projektu: 11 980 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego w Koźminie Wielkopolskim

Miejscowość: Koźmin Wielkopolski

Ulica, nr domu i lokalu: Borecka 28

Kod pocztowy i Poczta: 63-720 Koźmin Wielkopolski

Województwo: wielkopolskie

Powiat: krotoszyński

Adres strony internetowej: http://www.lokozmin.itime.pl

Przystanek Koźmin

VC2P+R5 Koźmin Wielkopolski, Polska

Więcej