Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Modna szafa - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Chwaliszewski Świat Biedronek

Cel:

Głównym celem projektu jest rozwinięcie wśród uczestników współpracy w grupie, naukę praktycznych umiejętności, planowanie i efektywne spędzanie wolnego czasu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 10 osób w wieku 14-15 lat z miejscowości Chwaliszew i okolic.

Opis projektu:

Założeniem projektu jest wspomaganie młodych ludzi w kształtowaniu osobowości i uzdolnień artystycznych. Realizowanie zadań nauczy uczestników zarządzania czasem wolnym, pracy w zespole, dzielenia się pracą. Grupa będzie cyklicznie się spotykać podczas zajęć organizacyjnych, zajęć prowadzonych przez instruktorów fotografii, filcowania. Do zadań grupy należy: zgromadzenie materiałów o strojach z różnych epok od starożytności do współczesności, udział w warsztatach, projektowanie własnych strojów, wycieczka do zakładu produkującego odzież, spotkanie z projektantem mody, sesja zdjęciowa pokazująca zaprojektowane stroje. Efektem finalnym będzie przedstawienie wytworzonych dzieł podczas festynu szkolnego w czerwcu 2016 społeczności szkolnej i lokalnej, na którą młodzi zaproszą także lokalne władze, pozyskanych partnerów bądź sponsorów. Podczas festynu zorganizowany zostanie pokaz mody. Podsumowanie projektu odbędzie się na ognisku z zaproszonymi gości, młodzież przestawi swoje uwagi, wskaże mocne strony swojego projektu oraz podzieli się i pomysłami na realizację kolejnych projektów.

Budżet projektu: 11 400 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Chwaliszewski Świat Biedronek

Miejscowość: Chwaliszew

Ulica, nr domu i lokalu: Ostrowska 39

Kod pocztowy i Poczta: 63-750 Sulmierzyce

Województwo: wielkopolskie

Powiat: krotoszyński

Adres strony internetowej: www.zs-chwaliszew.krotoszyn.pl

Modna szafa

Ostrowska 71, 63-750 Chwaliszew, Polska

Więcej