Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Klub filmowy FilmoGrajnia - 2015

Realizowany przez:

Biblioteka – Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników kompetencji współdziałania w grupie oraz dumy z pracy na rzecz lokalnej społeczności poprzez utworzenie klubu filmowego Filmograjnia.

Odbiorcy projektu:

Grupa 10 osób w wieku 13-19 lat mieszkająca na trenie gminy Stare Juchy.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzi chcą zorganizować miejsce spotkań, w którym odbywać się będą cykle wydarzeń poświęconych szeroko pojętej kinematografii. Uczestnicy sami wybiorą cykl tematyczny filmów wyświetlanych podczas projektu, przygotują plakaty do każdego z seansów, krótkie recenzje filmowe. Młodzież weźmie udział w warsztatach filmowych i dziennikarskich, warsztatach Public Relation i zajęciach graficznych poświęconych przygotowaniu recenzji filmowej, plakatu filmowego oraz zapowiedzi filmu. Uczestnicy zorganizują również wyjazd do najlepszego w Polsce DKF-u Kinochłon w Augustowie. Podczas wyjazdu uczestnicy poznają kulisy działalności DKF-u, wezmą udział w specjalnym pokazie filmowym, poprzedzonym spotkaniem z profesjonalnym krytykiem filmowym. Zakończenie projektu odbędzie się podczas Pikniku Jaćwieskiego w Starych Juchach. Młodzież zorganizuje „Jaćwieskie Kino Pod Gwiazdami” podczas, którego wyświetlony zostanie film o tematyce jaćwieskiej.

Budżet projektu: 16 690 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka – Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy

Miejscowość: Stare Juchy

Ulica, nr domu i lokalu: Ełcka 8

Kod pocztowy i Poczta: 19-330 Stare Juchy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: ełcki

Adres strony internetowej: –

Klub filmowy FilmoGrajnia

W5JV+53 Stare Juchy, Polska

Więcej