Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wiocha na Salonach - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie dla Rozwoju Drogowskaz

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji młodych ludzi, pokonywanie przez nich ograniczeń środowiska i wykorzystywanie jego walorów, poznanie i analizowanie swoich mocnych i słabych stron, pokonanie nieśmiałości i mobilizowanie do nawiązywania nowych relacji z ludźmi i instytucjami

Odbiorcy projektu:

Grupa 10 osób w wieku 13-19 lat, uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z gminy Łodygowice.

Opis projektu:

Wiodący temat projektu to savoir vivre. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach tematycznych dotyczących zachowania się w różnych sytuacjach życiowych: przy stole, w Internecie, w instytucjach kultury i sztuki, a także warsztatach wizażu i dobrej prezencji. Zdobyte umiejętności młodzi zaprezentują dzieciom z przedszkoli i szkół podczas samodzielnie przygotowanych warsztatów. Uczestnicy zorganizują również wycieczkę do teatru lub opery, gdzie będą mogli w praktyce przećwiczyć zdobytą wiedzę. Świętowanie projektu odbędzie się poprzez zorganizowanie uroczystej kolacji dla 50 osób, na której uczestnicy zaprezentują zdobyte umiejętności wszystkim gościom oraz opowiedzą o projekcie i przedstawią stworzoną samodzielnie prezentację na temat działań realizowanych z projektu w postaci filmiku/bloga. Spotkanie zostanie przygotowane przez młodzież, z pomocą koordynatora i innych członków stowarzyszenia.

Budżet projektu: 10 625 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie dla Rozwoju Drogowskaz

Miejscowość: Łodygowice

Ulica, nr domu i lokalu: Rzemieślnicza 4

Kod pocztowy i Poczta: 34-325 Łodygowice

Województwo: śląskie

Powiat: żywiecki

Adres strony internetowej: www.drogowskaz.eu

Wiocha na Salonach

Grunwaldzka 28, 34-325 Łodygowice, Polska

Więcej