Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Autofocus – ustaw się na przyszłość. - 2015

Realizowany przez:

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu

Cel:

Celem projektu jest wyposażenie młodzieży działającej przy Ośrodku Kultury w Strumieniu w umiejętności samodzielnego osiągania wyznaczonych celów i podniesienie ich samooceny poprzez cykl warsztatów, wyjazdów plenerowych oraz wystaw i imprez fotograficznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat mieszkająca w gminie Strumień.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest fotografia. Uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów fotograficznych, które prowadzą instruktorzy zajmujący się rozmaitymi dziedzinami fotografii, mający na koncie sukcesy, a pochodzący z gminy Strumień. Są oni doskonałym przykładem na to, że nie ważne skąd się pochodzi, ale ważne, by wierzyć w swoje umiejętności i nie bać się realizować wyznaczonych celów. W ramach projektu młodzież organizuje dwa plenery fotograficzne, których efektem będą zdjęcia wielkoformatowe, zaprezentowane na SFarcie – Strumieńskim Festiwalu Artystycznym. Uczestnicy zorganizują również wyjazd do Amatorskiego Klubu Filmowego „Klaps” w Chybiu, gdzie poznają historię lokalnego środowiska. Na koniec projektu młodzi zorganizują finalną imprezę – wymyślą, w jaki sposób chcą świętować, zaplanują budżet i przeprowadzą zaplanowane działania.

Budżet projektu: 10 300 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu

Miejscowość: Strumień

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Rynek 9

Kod pocztowy i Poczta: 43-246 Strumień

Województwo: śląskie

Powiat: cieszyński

Adres strony internetowej: –

Autofocus – ustaw się na przyszłość.

Rynek 9, 43-246 Strumień, Polska

Więcej