Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Portret pokoleń - 2015

Realizowany przez:

Bieruńska Fundacja Inicjatyw Gospodarczych

Cel:

Głównym celem projektu jest wyćwiczenie u młodzieży umiejętności prospołecznych, pracy w grupie, a także posługiwania się sprzętem fotograficznym.

Odbiorcy projektu:

20 osobowa grupa młodzieży w wieku 15-19 lat, zamieszkująca gminę Bieruń.

Opis projektu:

Temat wiodący realizowanych działań to portret pokoleń. Projekt polega na wykonaniu zdjęć portretowych różnym pokoleniom i pokazaniu ich szerszej publiczności. Podczas realizacji projektu nastąpi integracja międzypokoleniowa i współpraca młodzieży z dorosłymi. Zwieńczeniem projektu będzie organizacja wernisażu dla mieszkańców Bierunia, na którym wielu z nich odnajdzie własne portrety. Każdemu z uczestników projektu „Portretu pokoleń” zostanie przydzielona jedna tablica, na której będzie mógł przedstawić 6 swoich prac. O odbywającej się wystawie mieszkańcy dowiedzą się z prasy, plakatów, stron internetowych, a także z zaproszeń zaprojektowanych przez uczestników.

Budżet projektu: 9 737 zł

Dotacja: 6 900 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Bieruńska Fundacja Inicjatyw Gospodarczych

Miejscowość: Bieruń

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Turystyczna 1

Kod pocztowy i Poczta: 43-155 Bieruń

Województwo: śląskie

Powiat: bieruńsko-lędziński

Adres strony internetowej: brak

Portret pokoleń

Turystyczna 1, 43-155 Bieruń, Polska

Więcej