Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodość+ doświadczenie = podwójna siła! - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Aktywny Wojkowicki Senior

Cel:

Celem projektu jest podniesienie kompetencji społecznych młodzieży poprzez włączenie w działania polegające na ożywieniu serca miasta – Parku Miejskiego.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 14-19 lat mieszkających w Wojkowicach i sąsiadujących z nimi gminami.

Opis projektu:

Młodzież chce ożywić odremontowany park – uczynić z niego miejsce żywiołowej, sportowej i rekreacyjnej aktywności mieszkańców Wojkowic niezależnie od wieku. Uczestnicy chcą pokazać innym młodym mieszkańcom, że mogą w parku twórczo spędzać czas, rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności, a także budować lokalną społeczność, do której należą. Młodzi zdobędą doświadczenie w zakresie planowania i organizacji dużych imprez, pokazów, zawodów sportowych. Młodzież zorganizuje grę terenową i bieg ,,Senior-Junior”. Na zakończenie projektu młodzi zorganizują dla mieszkańców Fiestę: ,,Sport dla każdego to hit – nie kit!”. Będzie to wydarzenie na świeżym powietrzu: obejmie pokaz umiejętności tanecznych – efekty warsztatów, wspólny układ młodych i seniorów z jazz gimnastyki. Uczestnicy przygotują i przeprowadzą zabawy i konkursy sportowe z nagrodami oraz pokaz sportowych talentów, a także przeprowadzą grę miejską: ,,Tajemniczy ogród”, której celem będzie poznanie przez jej uczestników historii Wojkowic poprzez historię Parku w połączeniu z aktywnością ruchową i zdrową rywalizacją.

Budżet projektu: 13 100 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Aktywny Wojkowicki Senior

Miejscowość: Wojkowice

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Stara 65A

Kod pocztowy i Poczta: 42-580 Wojkowice

Województwo: śląskie

Powiat: będziński

Adres strony internetowej: brak

Młodość+ doświadczenie = podwójna siła!

Stara 65A, 42-580 Wojkowice, Polska

Więcej