Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowa Galeria Za sceną - 2015

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

Cel:

Celem projektu jest wzrost kompetencji młodzieży poprzez stworzenie miejsca wszechstronnego rozwoju, wykorzystanie ich chęci do działania, a także zaistnienie młodych w środowisku lokalnym.

Odbiorcy projektu:

12 osób w wieku od 13 do 19 lat mieszkających w gminie Sławków.

Opis projektu:

Młodzież otrzyma narzędzia, materiały oraz nabędzie umiejętności i krok po kroku stworzy miejsce dla siebie i lokalnej społeczności. Projekt będzie składał się z kliku działań: prac remontowych i urządzaniu wnętrza, cyklu warsztatów potrzebnych do realizacji przedsięwzięć kulturalnych (młodzi dowiedzą się m.in. jak zorganizować dane wydarzenie od podstaw, jak pozyskać środki, jak stworzyć materiały reklamowe, przygotować materiały dla prasy, obsłużyć sprzęt audio podczas trwania imprezy itp.). Na zakończenie projektu zostanie zorganizowany wernisaż wystawy o potencjalne lokalnego społeczeństwa, nad którym młodzież będzie pracowała przez cały okres trwania projektu. Uczestnicy samodzielnie zgromadzą materiały, pozyskają lokalnych pasjonatów do współpracy. Tego dnia zostanie zaprezentowany pokaz slajdów i filmu nagranego dronem, powstałego podczas realizacji projektu. Zostaną wręczone upominki uczestnikom projektu oraz nagrody laureatom konkursu na logo Młodzieżowej Galerii „Za Sceną”. Po wernisażu młodzi zaproszą wszystkich na piknik, który odbędzie się na placu MOK.

Budżet projektu: 11 600 zł

Dotacja: 7 900 zlł zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

Miejscowość: Sławków

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Młyńska 14

Kod pocztowy i Poczta: 41-260 Sławków

Województwo: śląskie

Powiat: będziński

Adres strony internetowej: mok.slawkow.pl

Młodzieżowa Galeria Za sceną

Młyńska 14a, 41-260 Sławków, Polska

Więcej