Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatr na wysokim poziomie - 2015

Realizowany przez:

Fundacja Jedynka Dzieciom

Cel:

Celem projektu jest rozszerzenie wiedzy na temat swojego lokalnego środowiska, rozwój u młodzieży umiejętności pracy w grupie oraz nawiązywania relacji i kontaktów z mieszkańcami i lokalnymi instytucjami włączonymi we wspólne działania, budowanie przez nich wiary we własne możliwości poprzez działania teatralne.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 osób w wieku 13 – 19 lat mieszkająca na terenie Pelplina.

Opis projektu:

Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności, które będą niezbędne do stworzenia przedstawienia na szczudłach. Pokaz przyjmie formę Teatru Ulicznego, który będzie się składać z elementów kuglarstwa oraz wielkich baniek mydlanych. Wszystkie te elementy pozwolą na przygotowanie Wielkiego Widowiska. Nauka chodzenia na szczudłach przekształci się w grę aktorską z elementami gracji, dobrego stylu, którą ubarwiać będą występy klaunów, malowanie twarzy, pokazy wielkich baniek mydlanych. Aktorzy będą miarkować poziom trudności oraz swojego stresu zaczynając od pokazów skierowanych do najmłodszej publiczności swojego otoczenia, a skończywszy na występie dla nieznanej sobie publiczności miasta powiatowego. Pokazy nowych umiejętności zostaną przedstawione otoczeniu w formie teatru ulicznego: rodzinie, kolegom, mieszkańcom. Na zakończenie projektu zaplanowano wyjazd do aquaparku oraz poczęstunek dla uczestników.

Budżet projektu: 10 206 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Jedynka Dzieciom

Miejscowość: Pelplin

Ulica, nr domu i lokalu: Sambora 5a

Kod pocztowy i Poczta: 83-130 Pelplin

Województwo: pomorskie

Powiat: tczewski

Adres strony internetowej: www.fundacjajedynkadzieciom.pelplin.pl

Teatr na wysokim poziomie

Plac Grunwaldzki 8, 83-130 Pelplin, Polska

Więcej