Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Trampolina talentów - 2015

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Koczale

Cel:

Celem projektu jest podniesienie kompetencji społecznych uczestników w tym autoprezentacji, a także kształtowania umiejętności pracy zespołowej i planowania.

Odbiorcy projektu:

Grupa 25 osób w wieku 14-18 lat mieszkających na terenie gminy Koczała.

Opis projektu:

„Trampolina talentów” to projekt realizowany w formie warsztatów i składający się z dwóch działań. Działanie pierwsze to cykl warsztatów teatralnych, które obejmują naukę różnych technik autoprezentacji poprzez kreowanie prawidłowej wypowiedzi słownej i pisemnej. Tworzenie scenariuszy na podstawie własnych przeżyć i doświadczeń oraz gry aktorskiej. Kształtowanie wizerunku zewnętrznego poprzez środki wypowiedzi teatralnej – panowanie nad negatywnymi emocjami, przełamywania barier podczas prezentacji na forum, kształtowanie ekspresji mowy i ciała. Rozwijanie umiejętności: plastycznych poprzez projektowanie i tworzenie scenografii, kostiumów i akcesoriów scenicznych, talentów muzycznych poprzez aktywną współpracę z kompozytorem przy tworzeniu ścieżki muzycznej, technicznych: obsługa i korzystanie ze scenicznego sprzętu audiowizualnego, w tym mikrofony nagłowne, reflektory teatralne, stroboskopy, wytwornice dymu. Działanie drugie to utworzenie autorskiego spektaklu na podstawie scenariusza powstałego podczas warsztatów, z autorską muzyką, scenografią i oprawą audiowizualną, a także przygotowanie wystawy ukazującej przebieg projektu. Podsumowaniem i projektu będzie spektakl dla społeczności lokalnej, któremu towarzyszyć będzie wystawa fotograficzno – plastyczna relacjonująca działania realizowane w ramach projektu.

Budżet projektu: 14 380 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Koczale

Miejscowość: Koczała

Ulica, nr domu i lokalu: Klonowa 9

Kod pocztowy i Poczta: 77-220 Koczała

Województwo: pomorskie

Powiat: człuchowski

Adres strony internetowej: –

Trampolina talentów

77-220 Koczała; Zielona 2, 77-220 Koczała, Polska

Więcej