Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Moje drugie ja - 2015

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce

Cel:

Celem projektu jest nabycie umiejętności pracy w grupie, poprzez udział młodzieży w warsztatach kuglarsko-animacyjnych, a następnie organizowaniu spotkań w świetlicy i festynu z turniejem kuglarskim.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 uczniów gimnazjum mieszkających w gminie Czarna Dąbrówka.

Opis projektu:

Młodzież uczestniczy w warsztatach kuglarskich dwa razy w miesiącu, w czasie nocnych spotkań, podczas których sami sobie przygotowują posiłek. Podczas zajęć młodzi ludzie mają okazję poznać podstawy i nauczyć się żonglowania piłkami, maczugami, obręczami; poznają tricki na takich sprzętach jak: flower stick, pochodnia, sznurki, pojawiająca i unosząca się różdżka, lina, zestaw do znikania. Uczestnicy nauczą się także jeździć na monocyklu. Poznają zabawy animacyjne, w tym także zabawy z chustą klanzy. Młodzież będzie ćwiczyła zarówno na sali widowiskowej oraz w plenerze, przełamując w ten sposób lęk przed publicznymi występami. Systematyczne zajęcia będą wspierały młodzież w rozwijaniu kreatywności, podniosą samoocenę, zredukują swój lęk przed publicznymi wystąpieniami, a przede wszystkim młodzież nauczy pracować się w grupie. Po pierwszym etapie, czyli warsztatach, młodzież pojedzie do świetlic środowiskowych i wiejskich w swojej gminie, aby podzielić się zdobytą wiedzą z dziećmi. Zakończeniem projektu będzie zorganizowanie festynu połączonego z turniejem kuglarskim.

Budżet projektu: 12 443 zł

Dotacja: 7 600 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce

Miejscowość: Czarna Dąbrówka

Ulica, nr domu i lokalu: Bytowska 10

Kod pocztowy i Poczta: 77-116 Czarna Dąbrówka

Województwo: pomorskie

Powiat: bytowski

Adres strony internetowej: http://www.gok.czarnadabrowka.pl/

Moje drugie ja

Słupska 1, 77-116 Czarna Dąbrówka, Polska

Więcej