Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Gramy o siebie - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Pegaz

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie wśród młodzieży umiejętności komunikacyjnych, a także umiejętności autoprezentacji i podnoszenia poczucia własnej wartości poprzez stworzenie spektaklu teatralnego.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat zamieszkująca teren Paczkowa i okolic.

Opis projektu:

Zadaniem młodzieży jest stworzenie spektaklu teatralnego. Uczestnicy organizują wyjazdy do teatru na różnorodne spektakle, podczas których będą się odbywać warsztaty teatralne z profesjonalnymi instruktorami. Na podstawie zdobytych umiejętności i zaobserwowanych technik gry aktorskiej uczestnicy przygotują w lipcu ostateczną wersję scenariusza, dzięki czemu powstanie spektakl przećwiczony podczas prób. Wraz z rodzicami i nauczycielami młodzi przygotują kostiumy, rekwizyty i scenografię oraz akcję promocyjną swojego spektaklu. Świętowanie odbędzie się po odegraniu spektaklu podczas gali zamknięcia w formie pokazu fotografii lub prezentacji.

Budżet projektu: 10 200 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Pegaz

Miejscowość: Paczków

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 20/13

Kod pocztowy i Poczta: 48-370 Paczków

Województwo: opolskie

Powiat: nyski

Adres strony internetowej: brak

Gramy o siebie

Rynek 23, 48-370 Paczków, Polska

Więcej