Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

CGG – Cegłów Gminą Gier - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Kulturalna Przystań

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie u uczestników umiejętności zjednywania sobie rodziców, rówieśników i instytucji lokalnych. Chcemy, aby dzięki temu projektowi młodzież miała szansę przekonać rodziców, że granie i zainteresowanie kooperacyjnymi grami komputerowymi jest wartościowe i perspektywiczne.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 13-19 lat mieszkająca w gminie Cegłów.

Opis projektu:

Wiodącym tematem są gry komputerowe, zwłaszcza gra zespołowa CS:GO. Główne działania młodych to: opracowanie oraz prezentacje cegłowskich map do CS:GO; zorganizowanie spotkań z ekspertami świata e-sportu; udział w warsztatach negocjacyjnych oraz zorganizowanie wyjazdu na turniej ogólnopolski CS:GO do Krakowa. Na zakończenie projektu młodzież we współpracy z partnerami zorganizuje Powiatowy Turniej CS:GO. Turniej rozpocznie się od oficjalnej prezentacji stworzonych przez młodzież projektów map w grze CS:GO, które wyglądem będą odzwierciedlały plany najciekawszych obszarów w gminie Cegłów (centrum Cegłowa, Kiczek, plac szkolny). Do udziału w turnieju młodzież zaprosi 16 najlepszych drużyn z powiatu mińskiego. W trakcie turnieju odbędzie się również mecz pokazowy: Uczestnicy projektu vs. Partnerzy. Młodym będą kibicować zaproszeni przez nich rodzice i mieszkańcy.

Budżet projektu: 11 500 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Kulturalna Przystań

Miejscowość: Cegłów

Ulica, nr domu i lokalu: Piaskowa 63

Kod pocztowy i Poczta: 05-319 Cegłów

Województwo: mazowieckie

Powiat: miński

Adres strony internetowej: http://kulturalnaprzystan.wordpress.com/

CGG – Cegłów Gminą Gier

Piaskowa 65, 05-319 Cegłów, Polska

Więcej