Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rock and Roll szansą dla młodych - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Aktywnych Pań w Załuziu

Cel:

Celem projektu jest podniesienie wśród uczestników umiejętności współpracy w grupie, zjednywania sobie innych, świadome osiąganie wyznaczonego przez siebie celu, myśląc perspektywicznie o swojej przyszłości.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu jest 14- osobowa grupa młodzieży w wieku 13-19 lat z gminy Różan.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest muzyka. W ramach projektu odbędą się warsztaty taneczne z instruktorem tańca towarzyskiego. Następnie młodzież zaprosi mieszkańców do nauki tańca rock and rolla. Uczestnicy zorganizują wyjazd na konkurs tańca, który będzie miał na celu spojrzenia przez młodych z innej perspektywy na swoje środowisko oraz nawiązanie nowych relacji. Finałem tego projektu będzie maraton tańca na najdłużej tańczącą parę na parkiecie. W maratonie wezmą udział uczestnicy projektu, ale także inni mieszkańcy. Młodzież zaprosi do współpracy(do tańca i do komisji oceniającej) nauczycieli, dyrektorów, pracowników samorządu, przedsiębiorców oraz członków organizacji pozarządowych. Na zakończenie projektu odbędzie się spotkanie ewaluacyjne, które zaplanowane jest w Załuziu na placu integracyjnym przy grillu. Młodzi podczas świętowania przedstawią kronikę multimedialną, która powstanie podczas realizacji projektu.

Budżet projektu: 10 500 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Aktywnych Pań w Załuziu

Miejscowość: Załuzie

Ulica, nr domu i lokalu: Załuzie 88

Kod pocztowy i Poczta: 06-230 Różan

Województwo: mazowieckie

Powiat: makowski

Adres strony internetowej:

Rock and Roll szansą dla młodych

Załuzie 51A, 06-230, Polska

Więcej