Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

A może z lotu ptaka - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Franopol Sosnowa Kraina

Cel:

Celem projektu jest zaangażowanie młodzieży do samodzielnego i świadomego osiągania wcześniej przez siebie wyznaczanego celu, poprzez dobór metod, narzędzi i form jego realizacji.

Odbiorcy projektu:

Zespół 7 osób w wieku 13-19 lat mieszkająca w gminie Sarnaki.

Opis projektu:

Młodzież zainteresowana jest tematem nowinek technologicznych, to od niej podczas „burzy mózgów” wyszła chęć udziału w omawianym projekcie. Poprzez projekt młodzież ma okazję sama zadecydować i przeprowadzić pod okiem koordynatora działania na rzecz mieszkańców gminy, promując przepiękny przyrodniczo teren, zachęcając turystów do odwiedzenia miejsca. Po zakupieniu drona, młodzi wezmą udział w warsztatach teoretycznych i praktycznych jego obsługi, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów, nagrania zakupionym dronem materiału filmowego promującego gminę, jego obróbkę wykorzystując najnowsze rozwiązania informatyczne przeszkolone na warsztatach. Młodzi nakręcą szereg filmów promujących ich okolicę. Świętowanie projektu będzie polegało na przeprowadzeniu pikniku promującego dokonania młodzieży, który zaplanowany i przeprowadzony będzie przez nią. Począwszy od przygotowania prezentacji, plakatów informacyjnych o projekcie przez osobiste zaproszenie na piknik. Młodzież wraz z rodzicami przygotuje potrawy i plac do wspólnego świętowania

Budżet projektu: 10 300 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Franopol Sosnowa Kraina

Miejscowość: Franopol

Ulica, nr domu i lokalu: Franopol 48

Kod pocztowy i Poczta: 08-220 Sarnaki

Województwo: mazowieckie

Powiat: łosicki

Adres strony internetowej: http://www.franopol.jimdo.com

A może z lotu ptaka

Franopol 17, 08-220, Polska

Więcej