Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W starej kuchni młody duch - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Nasz Krubin

Cel:

Głównym celem jest zaangażowanie młodzieży w życie wsi, wzmocnienie jej więzi ze środowiskiem lokalnym, poznanie jego tradycji.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 14-18 lat mieszkająca we wsi Krubin oraz w sąsiednim Janówku.

Opis projektu:

Celem projektu jest zdobycie przepisów tradycyjnej kuchni mazowieckiej i wykorzystanie ich do nauki gotowania i zdrowego, ekologicznego odżywiania. Młodzi wykorzystają zapomniane rośliny jadalne i żywność nieprzetworzoną. Zebrane przepisy i informacje będą przydatne zarówno na warsztatach kulinarnych, fotograficznych jak i do założenia bloga kulinarnego. Działania są realizowane w budynku Centrum Kulturalno – Sportowego, który ma zaplecze kuchenne i komputery, niezbędne przy realizacji projektu. Na koniec uczestnicy zorganizują wystawę zdjęć wykonanych potraw, połączoną z poczęstunkiem – będzie to okazja do zaprezentowania efektów projektu na forum lokalnym oraz gminnym.

Budżet projektu: 12 350 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Nasz Krubin

Miejscowość: Krubin

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Jeziorna 40

Kod pocztowy i Poczta: 05-124 Krubin

Województwo: mazowieckie

Powiat: legionowski

Adres strony internetowej: naszkrubin.pl

W starej kuchni młody duch

Jeziorna 24, 05-124 Krubin, Polska

Więcej