Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W Makowie.pl - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Makowie Podhalańskim

Cel:

Celem projektu jest wzrost poczucia własnej wartości i zwiększenie umiejętności społecznych u 15 uczniów w wieku 14-15 lat z terenu Makowa Podhalańskiego poprzez stworzenie strony internetowej o swojej miejscowości.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 14-16 lat z terenu gminy Maków Podhalański.

Opis projektu:

Osią projektu jest stworzenie strony internetowej. Strona zostanie stworzona przez samą młodzież po kilkugodzinnych warsztatach ze specjalistą w zakresie tworzenia stron www. Administrowanie stroną będzie należało do młodych. Artykuły poświęcone ciekawym miejscom związanym z Makowem, ich historią, ludźmi będą tworzone przez młodzież. Młodzi będą także robić wywiady, fotorelacje, notatki, spotted, ogłoszenia z naszego terenu, przepisy regionalne, ciekawostki etnograficzne. Młodzież poprzez działania promocyjne dotrze ze stroną do jak największej ilości osób, mieszkańców miasta, ale nie tylko. Młodzi tworzący stronę zorganizują też warsztaty dziennikarskie, fotograficzne i edytorskie. Świętowanie zostanie zaplanowane w trakcie działań, na pewno zostanie zorganizowane święto projektu, na którym młodzi będą mogli pokazać swój sukces i wspólnie świętować go z lokalną społecznością.

Budżet projektu: 10 844 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Makowie Podhalańskim

Miejscowość: Maków Podhalański

Ulica, nr domu i lokalu: Kościelna 14

Kod pocztowy i Poczta: 34-220 Maków Podhalański

Województwo: małopolskie

Powiat: suski

Adres strony internetowej: –

W Makowie.pl

Kościelna 21, 34-220 Maków Podhalański, Polska

Więcej