Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Turniej Trójmagiczny - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Młoda Alwernia

Cel:

Celem projektu jest podniesienie kompetencji społecznych przez młodzież poprzez zorganizowanie gry miejskiej opartej na motywach zaczerpniętych z książek J.K. Rowling o Harrym Potterze dla mieszkańców gminy Alwernia.

Odbiorcy projektu:

Grupa 18 młodych osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Alwernia.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest organizacja gry miejskiej. Młodzież cyklicznie spotyka się w grupie i omawia działania z koordynatorem. Młodzi biorą udział w warsztatach z ekspertami z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie na temat realizowania literackich gier miejskich, a także z autorem książki „Czerwone drogi Auroville” na temat siły współpracy i form wolontariatu na przykładzie funkcjonowania ekowioski w Indiach. Młodzież w trakcie projektu poznaje także lokalne środowisko, spotyka twórców m.in. wybitnego twórcą literatury, który opowie o niekonwencjonalnych formach książki, a także instytucje m.in. zorganizuje zbiórkę potrzebnych materiałów dla wychowanków Domu Dziecka w Miękini. Zakończenie projektu będzie finałem pracy i prezentacją gry miejskiej „Turniej Trójmagiczny”. Świętowanie odbędzie się w sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy, która będzie zaaranżowana na wzór Wielkiej Sali w Hogwarcie. Po zakończeniu gry Młodzi rozdają nagrody zwycięzcom, a także sami prezentują swoje dokonania.

Budżet projektu: 11 000 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Młoda Alwernia

Miejscowość: Alwernia

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Zięby 1

Kod pocztowy i Poczta: 32-566 Alwernia

Województwo: małopolskie

Powiat: chrzanowski

Adres strony internetowej: www.smalw.pl

Turniej Trójmagiczny

Zygmunta Zięby 1A, 32-566 Alwernia, Polska

Więcej