Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zakeszowani - 2015

Realizowany przez:

Grupa Inicjatywna Target

Cel:

Celem projektu jest rozwój nowych umiejętności wśród uczestników, poszerzenie ich wiedzy oraz zwiększenie wiary we własne siły poprzez propagowanie Geocachingu.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu jest 12-osobowa grupa młodzieży w wieku 13-19 lat z gminy Lubochnia i Budziszewice.

Opis projektu:

W ramach projektu uczestnicy zapoznają się z teoretycznymi zagadnieniem geocachingu, rodzajami skrytek, zasadami ich szukania i chowania, sprzętem do geocachingu (rodzaje, instalacja i obsługa) oraz zdobędą wiedzę praktyczna. Uczestnicy zorganizują wycieczkę do Górzna. W trakcie projektu młodzi odbędą szkolenie z geocachingu, podczas którego opracowane zostaną miejsca ukrycia keszów w pobliżu lokalnych atrakcji turystycznych. W lipcu zostanie zorganizowany piknik podsumowujący realizacje projektu, na którym młodzi zaprezentują mapę z lokalizacją założonych keszy. Na imprezę zostaną zaproszone władze Gminy, przedstawiciele LGD „Dolina Pilicy” i właściciele firm zajmujących się turystyką. Podczas finału młodzi liderzy przedstawią osiągnięte cele, podzielą się swoimi wrażeniami i zaprezentują efekty swojej pracy. Spotkanie będzie okazją do poruszenia istotnych problemów lokalnego otoczenia, a dla młodzieży okazją do pokazania, co według nich jest ciekawe i interesujące.

Budżet projektu: 10 810 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Grupa Inicjatywna Target

Miejscowość: Tarnowska Wola

Ulica, nr domu i lokalu: Tarnowska Wola 5

Kod pocztowy i Poczta: 97-217 Lubochnia

Województwo: łódzkie

Powiat: tomaszowski

Adres strony internetowej: brak

Zakeszowani

Tarnowska Wola 22B, 97-217, Polska

Więcej