Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pixelami po Żychlinie - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej i Twórczej Młodzieży Intersum

Cel:

Celem projektu jest poznawanie Żychlina i okolic, integracja lokalnym środowiskiem oraz rozwijanie zainteresowań i umiejętności młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 13-18 lat mieszkająca w Żychlinie.

Opis projektu:

Projekt skierowany jest bezpośrednio do podopiecznych Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Żychlinie, zagrożonych wykluczeniem społecznym. Pośrednio projekt skierowany jest do mieszkańców Żychlina, aby „odczarować” negatywny wizerunek wychowanków MOS. Uczestnicy biorą udział w warsztatach z profesjonalnymi fotografami, wizytach w studiach fotograficznych, warsztatach plenerowych oraz z grafikiem komputerowym. Młodzi zaprezentują nabyte umiejętności poprzez przygotowanie fotoreportażu, makiety Żychlina i okolic oraz prezentację multimedialną. Świętowanie zakończenia projektu odbędzie się podczas spotkania z mieszkańcami Żychlina i okolic, przedstawicielami lokalnych samorządów, instytucji pozarządowych działających na terenie Żychlina, partnerami działań młodzieży. Młodzi pokażą gościom efekty swojej pracy podczas wernisażu fotograficznego, podczas którego opowiedzą o podejmowanych przez siebie działaniach.

Budżet projektu: 18 100 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej i Twórczej Młodzieży Intersum

Miejscowość: Żychlin

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Dobrzelińska 6

Kod pocztowy i Poczta: 99-320 Żychlin

Województwo: łódzkie

Powiat: kutnowski

Adres strony internetowej: www.mos-zychlin.edupage.org

Pixelami po Żychlinie

Mała 1, 99-320 Żychlin, Polska

Więcej