Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Tropem szponów - 2015

Realizowany przez:

Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Leśna Kraina w Rogozińcu

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie integracji w grupie, podwyższenie wiary we własne możliwości oraz sztuki autoprezentacji. Organizacja i nauka umiejętnego gospodarowania czasem wolnym.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 16-19 lat z Rogozińca oraz okolicznych miejscowości.

Opis projektu:

Wiodącym tematem jest zwiększenie świadomości historycznej uczestników na temat sokolnictwa oraz przekazywanie tej wiedzy społeczności lokalnej. Grupa będzie się integrować podczas różnych wyjazdów, wycieczek, ognisk. Efektami projektu będzie podniesienie umiejętności w zakresie retoryki, zwiększenie asertywności wśród młodzieży, zyskanie pewności siebie, udoskonalenie sztuki autoprezentacji. Młodzi chcą udowodnić, że przyroda, opieka nad zwierzętami jest bardzo ważna, potrzebna oraz jest bardzo dobrym sposobem spędzania wolnego czasu. Zakończenie projektu rozpocznie się uroczystym przywitaniem osób biorących czynny udział w tej inicjatywie, zorganizowaniem pokazu sokolniczego dla rodzin uczestników i zaproszonych gości. Młodzież zaprezentuje swoją działalność w postaci prezentacji multimedialnej wzbogaconej o informacje o ptakach drapieżnych. Odbędzie się też biesiada, w której udział wezmą uczestnicy projektu i zaproszeni goście.

Budżet projektu: 11 360 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Leśna Kraina w Rogozińcu

Miejscowość: Rogoziniec

Ulica, nr domu i lokalu: Rogoziniec 115 b

Kod pocztowy i Poczta: 66-210 Zbąszynek

Województwo: lubuskie

Powiat: świebodziński

Adres strony internetowej:

Tropem szponów

8Q4J+3W Rogoziniec, Polska

Więcej