Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Po drogach i bezdrożach - 2015

Realizowany przez:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Cel:

Nabycie przez grupę 12 uczestników projektu umiejętności społecznych poprzez przygotowanie gry terenowej po terenie gminy.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z terenu Gminy Komarów-Osada w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Osią projektu jest zorganizowanie gry terenowej dla lokalnej społeczności. Planowane działanie przewiduje inicjowanie i podejmowanie współpracy ze środowiskiem lokalnym, rozpoznawanie jego zasobów i wykorzystywanie ich do opracowania gry terenowej przez Młodych uczestników projektu. Młodzi zorganizują warsztaty z zakresu poznawania siebie, autoprezentacji, budowania relacji i wzajemnej komunikacji oraz form animacji społecznej. Uczestnicy na bazie nabytych w drodze warsztatów umiejętności przygotowują grę terenową „Poznane na nowo”, do organizacji, której będą włączać mieszkańców. Przygotowana gra będzie sposobem na zwiedzanie i zapoznanie się z zasobami historyczno-kulturowymi i przyrodniczymi gminy. Młodzi nauczą się wykorzystywać zasoby środowiska, a także poznawać siebie w działaniu. Na zakończenie projektu zostanie zorganizowane spotkania Młodzieży, Partnerów, i Realizatorów działań. Zostanie zaprezentowana gra, a młodzi opowiedzą o podejmowanych przez siebie działaniach.

Budżet projektu: 11 600 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Miejscowość: Komarów-Osada

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Rynek 15

Kod pocztowy i Poczta: 22-435

Województwo: lubelskie

Powiat: zamojski

Adres strony internetowej: brak

Po drogach i bezdrożach

Rynek 25, 22-435 Komarów-Osada, Polska

Więcej