Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Z uśmiechem po sukces - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej

Cel:

Celem projektu jest podniesienie umiejętności autoprezentacji, pracy w grupie, a także autodiagnozy swoich słabych i mocnych stron przez młodzież poprzez samodzielne zorganizowanie i wystawienie autorskiego, młodzieżowego programu kabaretowego.

Odbiorcy projektu:

Piętnaście osób w wieku 14-18 lat ze Stoczka Łukowskiego i okolicznych wsi.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest stworzenie autorskiego programu kabaretowego. Młodzież poprzez organizowanie prób w grupie, warsztaty aktorskie, spotkanie z kabareciarzem oraz wyjazd edukacyjny przygotuje własny program artystyczny. Nauka i rozwój ma przebiegać dwutorowo. Przede wszystkim przez własne doświadczenia na próbach, na tworzeniu programu, na poszukiwaniu wsparcia rzeczowego w środowisku, a także na czerpaniu inspiracji, wiedzy i doświadczeń od innych osób i wydarzeń. Także w tej drugiej grupie działań młodzież ma samodzielnie poszukiwać wykonawców, wybierać program, ustalać zasady. Zakończeniem i zarazem największym wyzwaniem dla młodzieży będzie organizacja min. 3 pokazów programu kabaretowego. Po spektaklach młodzież udostępni film z nagraniem występu oraz film pokazujący przygotowania do spektaklu. Po wykonaniu wszystkich założonych działań zorganizowana zostanie impreza podsumowująca. Uczestnicy samodzielnie zaplanują jak ma wyglądać ich wewnętrzne święto, jak chcą się bawić i jak świętować swój sukces.

Budżet projektu: 11 500 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej

Miejscowość: Stoczek Łukowski

Ulica, nr domu i lokalu: Ośrednia 17

Kod pocztowy i Poczta: 21-450 Stoczek Łukowski

Województwo: lubelskie

Powiat: łukowski

Adres strony internetowej: http://iksstoczek.pl

Z uśmiechem po sukces

Stoczek Łukowski 19, 21-450, Polska

Więcej