Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Uwaga! Roboty na drodze - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie MiŚ – My i Świat

Cel:

Celem projektu jest rozwijanie umiejętności społecznych grupy młodzieży oraz przełamywanie barier związanych z publicznymi wystąpieniami poprzez prowadzenie przez młodzież spotkań-warsztatów dla młodzieży z najbliższej okolicy oraz nagrywanie programów internetowych.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku od 13 do 19 lat zamieszkująca małe wsie na terenie Gminy Pruszcz.

Opis projektu:

Temetem przewodnim projektu jest programowanie. Młodzież będzie dzielić się zdobytą wiedzą i zrealizowanymi przez siebie projektami-robotami w postaci nagrywanych programów umieszczanych w serwisie YouTube oraz z grupą kolegów i koleżanek oraz rodziców. Najpierw młodzież zorganizuje spotkania na których pozna zasady programowania robota Lego Mindstorm oraz układu Arduino. Po warsztatach młodzi przystępują do nagrywanie internetowych programów edukacyjnych (tutoriali) dla młodzieży oraz organizacji spotkań – warsztatów dla młodzieży nieuczestniczącej bezpośrednio w projekcie. Zakończenie projektu i jego podsumowanie będzie miało formę spotkania dla młodzieży, ich rodziców i zaproszonych gości, podczas którego młodzież zaprezentuje w formie krótkiego filmu swoje dotychczasowe działania, zorganizuje pokaz stworzonych przez siebie robotów a także przygotuje dla gości poczęstunek.

Budżet projektu: 11 190 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie MiŚ – My i Świat

Miejscowość: Zbrachlin

Ulica, nr domu i lokalu: Zbrachlin 34

Kod pocztowy i Poczta: 86-120 Pruszcz

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: świecki

Adres strony internetowej: www.stowarzyszeniemis.pl

Uwaga! Roboty na drodze

Zbrachlin 28c, 86-120, Polska

Więcej