Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ele-mele-dudki Teatrzyk Malutki - 2015

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Papowie Biskupium

Cel:

Celem projektu jest rozwijanie u młodzieży umiejętności analizowania swoich mocnych i słabych stron, właściwej oceny środowiska, poprzez rozwijanie pasji aktorskich.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcami projektu będzie 12 osobowa grupa młodzieży w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkująca gminę Papowo Biskupie.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest teatr. Do zadań młodzieży będzie należało napisanie scenariusza, zaprojektowanie i wykonanie lalek oraz scenografii, nagranie przedstawienia na płytę DVD. Młodzi poznają swój potencjał poprzez uczestnictwo w warsztatach teatralnych, zdobywanie umiejętności organizacyjnych pozwalających planować działania i ich realizację, rozwijanie umiejętności pracy w zespole, budowanie relacji, podział zadań i obowiązków przy konstruowaniu spektaklu. Wszystkie działania zmierzają do przygotowania i wystawienia spektaklu skierowanego do dzieci przedszkolnych, pensjonariuszy Domu Dziecka oraz mieszkańców gminy. Na zakończenie projektu pt. „Ele-mele-dudki Teatrzyk malutki” Młodzi zaproszą przedstawicieli władz gminy, pozyskanych partnerów, rodziców, członków stowarzyszenia. Wszystkich chętnych mieszkańców naszej gminy, rodziców, znajomych zaproszą na spotkanie integracyjne, podczas którego opowiedzą o projekcie, o jego celach i założeniach, zaprezentują spektakl, który sami stworzyli, napisali scenariusz, zaprojektowali i wykonali lalki oraz scenografię.

Budżet projektu: 12 850 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Papowie Biskupium

Miejscowość: Papowo Biskupie

Ulica, nr domu i lokalu: 129

Kod pocztowy i Poczta: 86-221 Papowo Biskupie

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: chełmiński

Adres strony internetowej: http://www.papowobiskupie.com.pl

Ele-mele-dudki Teatrzyk Malutki

Papowo Biskupie 136, 86-221, Polska

Więcej