Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młoda Moda - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie NIJO

Cel:

Rozwój umiejętności społecznych u młodzieży, takich jak praca w grupie, autoprezentacja i umiejętności komunikacyjne poprzez projektowanie i szycie odzieży.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcami projektu będą młodzi ludzie w wieku 16-19 lat z Chełmna, Świecia oraz okolicznych mniejszych miejscowości.

Opis projektu:

Głównym tematem jest projektowania i szycia odzieży. Główne działania podczas projektu będą polegać na stworzeniu przez młodych pracowni projektanckiej – zakupie sprzętu w tym maszyny do szycia, narzędzi krawieckich. Młodzi będą uczestniczyć w Targach Mody Poznań oraz zorganizują warsztaty z profesjonalną kadrą z obsługi maszyny do szycia, z zakresu projektowania odzieży oraz realizacji stworzonych projektów. Projekt zakończy się pokazem mody, na który zaproszeni zostaną specjalni goście oraz mieszkańcy pobliskich miejscowości. Młodzież zaprezentuje się w zaprojektowanych i zrealizowanych przez siebie projektach. Oprócz efektów pracy młodzieży, goście będą mogli posłuchać muzyki granej przez zaprzyjaźnionego DJ-a. Młodzi wezmą także udział w profesjonalnej sesji fotograficznej prezentującej wyniki swoich prac.

Budżet projektu: 9 899 zł

Dotacja: 8 100 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie NIJO

Miejscowość: Chełmno

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Grudziądzka 25 m. 7

Kod pocztowy i Poczta: 86-200 Chełmno

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: chełmiński

Adres strony internetowej: nijo.pl

Młoda Moda

Grudziądzka 7, 86-200 Chełmno, Polska

Więcej