Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kolory Kreatywności - 2015

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Wińsku

Cel:

Głównym celem projektu jest uświadamianie młodzieży, że poprzez swoje działania mogą w realny sposób zmieniać swoje otoczenie. Celem jest również zachęcenie młodzieży do wyrażenia własnej kreatywności i tym samym pokazania się w społeczności.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób mieszkająca w gminie Wińsko.

Opis projektu:

Założeniem projektu jest, że uczestnicy poprzez jego realizację odkryją i wzmocnią drzemiące w sobie talenty. Zadaniem uczestników jest ogłoszenie konkursu plastycznego oraz organizacja wyjazdu do ASP we Wrocławiu, gdzie odbędą się warsztatach praktycznych ze studentami. Podczas zajęć dowiedzą się, jakie tajemnice kryją w sobie kolory. Młodzi skontaktują się z gminą w celu znalezienia dla nich miejsca umożliwiającego im integrację, poprzez aktywne i kreatywne wyrażenie siebie. Młodzi uporządkują i zagospodarują przeznaczoną dla nich przestrzeń. Zorganizują również drugi konkurs plastyczny, którego zwycięscy będą mieli za zadanie nanieść swoje prace na wcześniej przygotowane do tego miejsce. Zakończenie projektu uczestnicy uczczą zabawą na boisku sportowym podczas Dni Wińska, zaprezentują wszystkim przybyłym efekty swoich działań. W trakcie świętowania młodzież zorganizuje Festiwal Kolorów ze specjalnym kolorowym proszkiem, muzyką i choreografią. Na zakończenie dnia wspólnie z zaprzyjaźnionymi didżejem uczestnicy zorganizują zabawę taneczną z kolorowymi światłami.

Budżet projektu: 8 900 zł

Dotacja: 7 100 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Wińsku

Miejscowość: Wińsko

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Piłsudskiego 42 m. 1

Kod pocztowy i Poczta: 56-160 Wińsko

Województwo: dolnośląskie

Powiat: wołowski

Adres strony internetowej: brak

Kolory Kreatywności

FJ35+W3 Jakubikowice, Polska

Więcej