Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

nienaDĘTA Młodzież - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Czyżewskiej

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności społecznych młodzieży poprzez samodzielną realizację zaplanowanych działań, które zakończone sukcesem tj. finałowym widowiskiem, umocnią w młodzieży wiarę we własne siły oraz rozwiną umiejętność planowania.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 uczniów gimnazjum i szkoły średniej w gminie Czyżew.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu są instrumenty dęte i realizacja widowiska muzycznego. Główne działania to spotkania promocyjno-integrujące uczestników w ciągu trwania całego projektu, wspólnie pisanie scenariusza widowiska i realizowane go, muzykowanie czyli rozwijanie i szlifowanie kunsztu gry młodych ludzi wspólnie z instruktorami. Impresariat- grupa paru osób stanie się na czas projektu menadżerami muzyków (mogą, ale nie muszą być również tymi grającymi). Działania młodych będą polegać również na organizacji dokumentacji fotograficznej, promocji i tournee muzyków, pozyskiwaniu fanów tj. młodzieży uzdolnionej artystycznie do współpracy nad widowiskiem. Młodzież zorganizuje wspólne wyjazdy artystyczno- integracyjne oraz pracownie plastyczną- wykonywanie przez plastyków kostiumów, dekoracji i rekwizytów do widowiska. Opracowanie zostanie również księga pozytywnych myśli tj. broszura podsumowująca projekt, którą młodzież chce się pochwalić. W ramach świętowania projektu młodzi zorganizują wielki finał nienaDĘTEJ MŁODZIEŻY czyli podsumowujące dotychczasowe działania widowisko na scenie w ośrodku kultury w Czyżewie.

Budżet projektu: 58 950 zł

Dotacja: 39 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Czyżewskiej

Miejscowość: Czyżew

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Apoznańskich 7

Kod pocztowy i Poczta: 18-220 Czyżew

Województwo: –

Powiat: wysokomazowiecki

Adres strony internetowej: –

nienaDĘTA Młodzież

Apoznańskich 6, 18-220 Czyżew, Polska

Więcej