Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Forum Lokalne II - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Odkrywamy Świat

Cel:

Celem projektu jest przedstawienie wyników diagnozy, zaproszenie nowych organizacji do współpracy (nowo powstałych) oraz zbudowanie konsorcjum działającego na rzecz młodych reprezentującego różne lokalne podmioty.

Odbiorcy projektu:

Zaproszenie na forum kierowane jest do wszystkich podmiotów z terenu gminy Stare Babice i powiatu warszawskiego zachodniego działających na rzecz młodzieży. Znajdują się wśród nich: organizacje pozarządowe, administracja publiczna i przedsiębiorcy działający na rzecz młodzieży.

Opis projektu:

Wszystkie informacje o planowanych wydarzeniach umieszczane są w newsletterze gminnym, który wychodzi raz w tygodniu. Pozostałe sposoby promocji działań stowarzyszenia na rzecz organizacji forum to: strony internetowe stowarzyszenia, gminy, powiatu warszawskiego zachodniego, Facebook – profil gminy i stowarzyszenia. W wyniku podjętych działań powstaje grupa Lokalnego Forum na Facebook-u. Stowarzyszenie na bieżąco aktualizuje zamieszczane informacje. Przedstawienie diagnozy zainteresowanym i rozpowszechnienie wynikających z niej wniosków, pozwala na opracowanie wspólnej strategii zwiększającej aktywność młodzieży w życiu społeczności lokalnej oraz przygotowanie efektywniejszej oferty działań dla młodych.

Budżet projektu: 8 492 zł

Dotacja: 6 992 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Fora Lokalne II

Stowarzyszenie Odkrywamy Świat

Miejscowość: Koczargi Stare

Ulica, nr domu i lokalu: Akacjowa 12

Kod pocztowy i Poczta: 05-080 Izabelin

Województwo: mazowieckie

Powiat: warszawski zachodni

Adres strony internetowej: http://www.stowarzyszenieodkrywamyswiat.pl

Forum Lokalne II

Akacjowa 32, 05-080 Koczargi Stare, Polska

Więcej