Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Forum Lokalne Dorośli dla Młodych - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie dla Rozwoju Drogowskaz

Cel:

Celem Forum jest stworzenie przestrzeni do dyskusji na temat możliwości lokalnego środowiska i doprowadzenie do podjęcia efektywnych działań na rzecz młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Zaproszeni zostali przedstawiciele władz i instytucji samorządowych, rodzicie, dyrektorzy szkół lub delegowani nauczyciele, pedagodzy szkolni, przedstawiciele organizacji pozarządowych policji, straży pożarnej, Starostwa Powiatowego oraz media lokalne.

Opis projektu:

Forum skupia się na działaniach podejmowanych na terenie gminy Łodygowice. Promocja Forum odbywa się poprzez rozwieszanie plakatów, roznoszenie ulotek i umieszczanie informacji na stronach lokalnych instytucji oraz rozsyłanie zaproszeń. Uczestnicy Forum poznają realne problemy, potrzeby i aspiracje młodzieży zamieszkującej na terenie Powiatu Żywieckiego oraz sposób postrzegania społeczności młodzieżowej przez przedstawicieli instytucji i organizacji powołanych do działań na jej rzecz. Podczas Forum powstanie strategia, plan wspólnych działań na rzecz młodzieży. Forum promuje idę Programu „RS” poprzez media lokalne i objazdową wystawę prezentującą projekty w ramach „RS”.

Budżet projektu: 6 300 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Fora Lokalne

Stowarzyszenie dla Rozwoju Drogowskaz

Miejscowość: Łodygowice

Ulica, nr domu i lokalu: Rzemieślnicza 4

Kod pocztowy i Poczta: 34-325 Łodygowice

Województwo: śląskie

Powiat: żywiecki

Adres strony internetowej: www.drogowskaz.eu

Forum Lokalne Dorośli dla Młodych

Grunwaldzka 17, 34-325 Łodygowice, Polska

Więcej