Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Forum Lokalne – Gnojnik dobrym miejscem na start - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans „Vesna”

Cel:

Celem Forum jest wymiana doświadczeń instytucji i organizacji pracujących z młodzieżą oraz zbudowanie platformy współpracy na rzecz młodych osób w Gminie Gnojnik.

Odbiorcy projektu:

Forum ma zasięg gminny i obejmuje siedem wsi. Uczestnikami Forum są przedstawiciele samorządu lokalnego, gminnych placówek oświatowych i kulturalnych, Ludowych Zespołów Sportowych, OSP, organizacji pozarządowych, księża pracujący z młodzieżą, a także chętni rodzice którzy włączają się w działania na rzecz młodych.

Opis projektu:

Promocja Forum odbywa się poprzez przekazanie informacji wszystkim organizacjom i instytucjom oraz osobom indywidualnym pracującym na rzecz młodzieży w gminie. Organizacja przygotowuje także informacje prasowe dla mediów i na strony internetowe. Forum jest promowane również poprzez spot reklamowy, plakaty, banery i standy. W trakcie trwania Forum zorganizowana zostanie konferencja prasowa. Organizatorzy przygotują reportaż radiowy i telewizyjny z organizacji Forum, który będzie emitowany w lokalnych rozgłośniach i TV. Uczestnicy Forum zdobędą informacje, które pomogą w realizacji ich planów w zakresie wsparcia młodzieży. Uczestnicy nauczą się jak włączać młodzież do działania na partnerskich zasadach. Podczas Forum podjęta będzie dyskusja dotycząca poprawy infrastruktury sportowej i rekreacyjno- kulturalnej. Dzięki przedstawionej diagnozie potrzeb młodzieży wykonanej przez Stowarzyszenie Vesna, uczestnicy będą mogli budować lepszą ofertę dla młodych w gminie Gnojnik i tworzyć partnerstwa.

Budżet projektu: 7 800 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Fora Lokalne

Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans „Vesna”

Miejscowość: Gnojnik

Ulica, nr domu i lokalu: Gnojnik 48

Kod pocztowy i Poczta: 32-864 Gnojnik

Województwo: małopolskie

Powiat: brzeski

Adres strony internetowej: –

Forum Lokalne – Gnojnik dobrym miejscem na start

Gnojnik 478, 32-864, Polska

Więcej