Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wspieramy młodzież na Ziemi Kłodzkiej – Forum Liderów - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Fundus Glacensis w Kudowie Zdrój

Cel:

Celem Forum jest spotkanie organizacji i instytucji ze środowiska lokalnego oraz powołanie grupy mającej przeprowadzić diagnozę badającą potrzeby młodych osób i realizację efektywnych działań na ich rzecz.

Odbiorcy projektu:

Do udziału w Forum zaproszono ok. 40 osób z większości gmin powiatu kłodzkiego. Są to: przedstawiciele
samorządowych i niepublicznych instytucji edukacyjnych, animatorzy kultury, pracownicy instytucji samorządowych, przedstawiciele organizacji pozarządowych pracujących na rzecz młodzieży, animatorzy lokalnych inicjatyw społecznych, przedstawiciele władz i radni samorządów, rodzice, osoby posiadające doświadczenie w realizacji projektów dla i z młodzieżą, w tym w ramach Programu Równać Szanse, inne osoby pracujące z młodzieżą, w tym przedstawiciele grup i organizacji religijnych podejmujących działania społeczne.

Opis projektu:

Forum zaplanowane jest w formie 2 dniowej konferencji. W ramach promowania wydarzenia Stowarzyszenie przewiduje dotarcie do instytucji, organizacji i liderów w celu pozyskania kompetentnych uczestników Forum. W drugiej grupie działań promocyjnych organizacja będzie informować społeczność lokalną o zrealizowanym Forum za pośrednictwem mediów i komunikatorów. Rozpowszechniane będą także informacje i materiały pokonferencyjne wśród instytucji, organizacji, grup i osób, które nie brały udział w Forum, a są lub mogą być zainteresowane włączeniem się w zakres tematyczny projektu. Zadaniem Forum jest promocja ciekawych działania na rzecz młodych ludzi wśród samorządowców i lokalnej opinii publicznej.

Budżet projektu: 11 000 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Fora Lokalne

Stowarzyszenie Fundus Glacensis w Kudowie Zdrój

Miejscowość: Kudowa Zdrój

Ulica, nr domu i lokalu: Kombatantów 1/9

Kod pocztowy i Poczta: 57-350 Kudowa Zdrój

Województwo: dolnośląskie

Powiat: kłodzki

Adres strony internetowej: –

Wspieramy młodzież na Ziemi Kłodzkiej – Forum Liderów

Moniuszki 6, 57-350 Kudowa-Zdrój, Polska

Więcej