Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Stawiamy na młodzież II - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Cel:

Celem Forum jest zachęcenie samorządu i mieszkańców do podjęcia działań zwiększających szanse młodzieży na dobry start w dorosłe życie poprzez prezentację wyników przeprowadzonej diagnozy.

Odbiorcy projektu:

Do udziału w Forum zaproszeni zostali przedstawiciele organizacji działających z młodzieżą: OSP, stowarzyszenia, fundacje i kluby sportowe, Koła Gospodyń Wiejskich, sołtysi, radni, dyrektorzy i pedagodzy ze szkół i instytucji oraz koordynatorzy zrealizowanych projektów na rzecz młodzieży.

Opis projektu:

Promocja Forum odbywa się poprzez informowanie mieszkańców gminy i samą młodzież o planowanej diagnozie przede wszystkim za pomocą krótkiego spotu reklamowego wysyłanego do szkół. Do płyty dołączane są przygotowane ulotki i ankiety. Działania te wsparte są poprzez publikowanie artykułów w lokalnych gazetach i na stronach internetowych. W celu zainteresowania tematem wielu mieszkańców, we wszystkich miejscowościach przez młodzież prowadzone są sondy uliczne. Podczas Forum wypracowywana zostać ma efektywna strategia działań prowadząca do wyrównania szans młodych ludzi rozpoczynających dorosłe życie. Podczas Forum zostanie wyłoniony i zaktywizowany zespół ludzi podejmujących konkretne działania, który przeprowadzi diagnozę.

Budżet projektu: 11 100 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Fora Lokalne II

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Miejscowość: Chociszewo

Ulica, nr domu i lokalu: Chociszewo 44

Kod pocztowy i Poczta: 66-304 Brójce

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Stawiamy na młodzież II

Chociszewo 6, 66-304, Polska

Więcej