Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Skąd? – Dokąd? Młodzieżowy projekt modelowy - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Fundus Glacensis w Kudowie Zdrój

Cel:

Celem projektu jest analiza metodyki działań podczas realizacji projektu „Skąd? – Dokąd?”, opracowanie publikacji prezentującej sprawdzone formy i metody pracy z młodzieżą w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych narzędzi komunikacji (wortal internetowy) i budowanie dialogu międzypokoleniowego (badanie swoich korzeni przez młodzież), poszerzenie bazy projektów modelowych Programu Równać Szanse oraz wypromowanie zrealizowanego projektu i rozpowszechnienie go w nowych środowiskach.

Odbiorcy projektu:

W projekt zaangażowanych jest 8 osób, w tym koordynator.

Opis projektu:

W ramach projektu grupa redakcyjna przygotowuje publikację wypracowaną z ekspertami Programu podczas spotkań szkoleniowych i konsultacji internetowych. Realizatorzy opracowują bazę adresatów promocji bezpośredniej i mailingowej, tworzą prezentację multimedialną, która jest wykorzystywana podczas spotkań promocyjnych dla lokalnych liderów i animatorów prowadzących działania z młodzieżą na terenie powiatów kłodzkiego i ząbkowickiego. Wszyscy zainteresowani otrzymują wsparcie merytoryczne w zakresie metod realizacji projektu młodzieżowego na podstawie wydanej publikacji. Wersję elektroniczną stowarzyszenie promuje wysyłając linki do publikacji i prezentacji wybranym adresatom z terenu Dolnego Śląska, a w szczególności w powiatach: wałbrzyskim, świdnickim, wrocławskim oraz w mieście Wrocław.

Budżet projektu: 21 000 zł

Dotacja: 15 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie Fundus Glacensis w Kudowie Zdrój

Miejscowość: Kudowa Zdrój

Ulica, nr domu i lokalu: Kombatantów 1/9

Kod pocztowy i Poczta: 57-350 Kudowa Zdrój

Województwo: dolnośląskie

Powiat: kłodzki

Adres strony internetowej: –

Skąd? – Dokąd? Młodzieżowy projekt modelowy

Moniuszki 6, 57-350 Kudowa-Zdrój, Polska

Więcej