Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Bogowie i boginki – agrarny splendor – parada i spektakl teatru lalek - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie ONJATY

Cel:

Celem projektu jest wzmocnienie wiary we własne możliwości nawiązanie nowych relacji oraz zdobycie wsparcia społecznego dla działań młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat z Bukowca i okolicznych wsi.

Opis projektu:

Osią tematyczną projektu jest fotografowanie zaprojektowanych przez uczestników strojów. Projektowanie strojów wymaga współpracy, zaangażowania, szanowania własnych pomysłów i kreatywności. Dzięki dziwnym strojom, fotografii i występom młodzież nabiera do siebie dystansu, akceptuje siebie, swój wygląd. Uczestnicy przygotowują się do realizacji działań podczas warsztatów fotograficznych oraz spotkań z wizażystą, fryzjerem i modelką. Podczas kolejnych spotkań projektują i wykonują stroje z papieru, folii oraz innych materiałów wtórnych. Starają się aby dopełnieniem stroju był odpowiedni makijaż i fryzura. Fotografowanie pozwala uwiecznić pomysły uczestników. Projekt kończy niezwykły pokaz mody. Realizatorzy zapraszają na niego wszystkie osoby zaangażowane w realizację projektu. Podczas spotkania młodzież dzieli się z widownią wrażeniami, osiągnięciami, wiedzą i doświadczeniem.

Budżet projektu: 10820 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie ONJATY

Miejscowość: Bukowiec

Ulica, nr domu i lokalu: Dolna 135

Kod pocztowy i Poczta: 35-006 Bukowiec

Województwo: podkarpackie

Powiat: łódzki wschodni

Adres strony internetowej: http://onjaty.org.pl/

Bogowie i boginki – agrarny splendor – parada i spektakl teatru lalek

Dolna 36, 95-006 Bukowiec, Polska

Więcej