Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pocztówka z Rydzyny - 2014

Realizowany przez:

Rydzyńskie Stowarzyszenie Jukundus

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie wiary we własne możliwości oraz poznanie zasobów społeczności lokalnej oraz pozyskanie jej wsparcia dla działań młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 15 do 19 lat mieszkająca na terenie gminy Rydzyna.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest promocja gminy Rydzyna. Uczestnicy przygotowują serię pocztówek pokazujących najpiękniejsze zakątki gminy pod względem przyrodniczym, zabytki architektury i kultury, miejsca ważne dla mieszkańców. Sesja fotograficzna poprzedzona jest warsztatami z zawodowym fotografem oraz warsztatami graficznymi. Zrobione przez siebie zdjęcia podczas wędrówek po terenie gminy realizatorzy opracowują korzystając z poznanych programów graficznych. Materiał zdjęciowy przygotowują do druku i organizują wernisaże swoich prac w ośrodku kultury, rydzyńskim zamku, szkole i podczas parafialnego święta. Uczestnicy przygotowują również folder promocyjny gminy składający się z wybranych przez siebie pocztówek. Gotowy materiał przedstawiają władzom samorządowym podczas spotkania. W ramach świętowania zakończenia projektu odbywa się wizyta studyjna w najnowocześniejszej pracowni poligraficznej, spotkanie z ilustratorami i grafikami oraz z filokartystami.

Budżet projektu: 9958 zł

Dotacja: 7200 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Rydzyńskie Stowarzyszenie Jukundus

Miejscowość: Rydzyna

Ulica, nr domu i lokalu: Kościelna 1

Kod pocztowy i Poczta: 64-130 Rydzyna

Województwo: wielkopolskie

Powiat: leszczyński

Adres strony internetowej: ratajczakmarc@wp.pl

Pocztówka z Rydzyny

Kościelna 1, 64-130 Rydzyna, Polska

Więcej