Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Magia ekranu – warsztaty filmowe - 2014

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna w Rynie

Cel:

Celem jest poznanie swoich możliwości, mocnych i słabych stron oraz nawiązanie przez uczestników nowych relacji społecznych z ludźmi i instytucjami z lokalnego środowiska.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat mieszkająca na terenie gminy Ryn.

Opis projektu:

Osią tematyczną projektu jest film. Młodzież bierze udział w warsztatach z pisania scenariuszy filmowych, obsługi sprzętu i montażu filmu oraz warsztatach aktorskich. Zdobywają umiejętności pozwalające na samodzielne tworzenie filmów dokumentalnych i fabularnych. W ramach projektu spotykają się z aktorem, który udziela młodzieży cennych wskazówek odnośnie zachowania przed kamerą oraz zwiedzają studio telewizji internetowej i pracownię montażu filmu. Realizatorzy przygotowują krótkometrażowe filmy dokumentalne związane tematycznie z gminą Ryn oraz film fabularny, którego akcja rozgrywa się w Rynie, a aktorami są uczestnicy projektu. Zakończenie projektu odbywa się podczas uroczystego spotkania podsumowującego projekt w sali widowiskowej Ryńskiego Centrum Kultury. Podczas spotkania wyświetlane są trzy krótkometrażowe filmy dokumentalne i film fabularny stworzony przez uczestników projektu. W imprezie biorą udział rodziny i znajomi uczestników projektu, koledzy i nauczyciele z gimnazjum, pracownicy i wolontariusze biblioteki i RCK oraz zainteresowani mieszkańcy gminy Ryn

Budżet projektu: 10516 zł

Dotacja: 5500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna w Rynie

Miejscowość: Ryn

Ulica, nr domu i lokalu: K.Świerczewskiego 2

Kod pocztowy i Poczta: 11-520 Ryn

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: giżycki

Adres strony internetowej: http://www.biblioteka.ryn.pl

Magia ekranu – warsztaty filmowe

Ryn 18A, 11-520, Polska

Więcej