Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pomagamy realizować pasje kreując nową markę - 2014

Realizowany przez:

Miejski Dom Kultury w Człuchowie

Cel:

Celem projektu jest poznanie swoich mocnych i słabych stron, nawiązanie nowych relacji społecznych oraz podjęcie współpracy ze środowiskiem lokalnym.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat z Człuchowa i okolic.

Opis projektu:

Myślą przewodnią projektu jest przygotowanie i wprowadzenie młodzieży w tematykę menagemantu na bazie konkretnego produktu – lokalnego zespołu muzycznego „Crazy”. Zadaniem grupy projektowej jest promocja i tworzenie marki zespołu oraz organizowanie trasy koncertowej w okresie letnim. Młodzież przygotowuje się do realizacji działań organizując dla zespołu warsztaty muzyczne, sesję fotograficzną oraz aby osiągnąć założony efekt, nad wizerunkami poszczególnych członków grupy muzycznej. Realizatorzy tworzą portfolio oraz ofertę muzyczną zespołu, redagują notatki prasowe, prowadzą fanpage na portalach społecznościowych, nawiązują kontakty z instytucjami i firmami. Młodzi menadżerowie pracują w grupach zadaniowych, co pozwala skupić się na konkretnych działaniach. Finalnym punktem projektu jest specjalny koncert zespołu Crazy” w Człuchowie, w którym biorą udział mieszkańcy miasta, pobliskich miejscowości i turyści. Uczestnicy projektu otrzymują certyfikaty ukończenia warsztatów oraz rekomendacje.

Budżet projektu: 8220 zł

Dotacja: 5600 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Dom Kultury w Człuchowie

Miejscowość: Człuchów

Ulica, nr domu i lokalu: Traugutta 2

Kod pocztowy i Poczta: 77 -300 Człuchów

Województwo: –

Powiat: człuchowski

Adres strony internetowej: http://mdk.czluchow.pl

Pomagamy realizować pasje kreując nową markę

Traugutta 2, 77-300 Człuchów, Polska

Więcej