Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Dumni jak nigdy - 2014

Realizowany przez:

Grupa nieformalna – Nasza droga

Cel:

Celem projektu jest podniesienie poziomu umiejętności skutecznego planowania własnych działań i ich realizacji w grupie przez młodych mieszkańców gminy Brzostek.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 15-19 lat.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest realizacja filmu edukacyjnego pokazującego młodych mieszkańców gminy, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu osiągnęli sukces sportowy, naukowy itp. Uczestnicy projektu szukają wśród kolegów bohaterów swoich filmów, nawiązują kontakt ze szkołami i lokalną prasą w celu uzyskania odpowiednich informacji. Równocześnie młodzież sięga do doświadczeń starszego pokolenia – swoich rodziców, i szuka informacji o ich sukcesach. Podczas wspólnych spotkań uczestnicy dokonują wyboru bohaterów filmów, opracowują scenariusz, a następnie kręcą film, w którym aktorami są oni sami. W wyniku pracy powstaje kilka filmów, które następnie realizatorzy montują w jedną całość. Przygotowywany film promuje walory środowiska lokalnego i wzmacnia poczucie lokalnej tożsamości. Posumowaniem i jednocześnie świętowaniem zakończenia projektu jest multimedialna prezentacja w GOK-u efektów pracy młodzieży. Uczestnicy projektu opowiadają zaproszonym gościom jak powstawał materiał, kogo poznali i czego się nauczyli. Młodzież organizuje wystawę zdjęć z realizacji projektu.

Budżet projektu: 9300 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Grupa nieformalna – Nasza droga

Miejscowość: Kamienica Dolna

Ulica, nr domu i lokalu: Kamienica Dolna 12

Kod pocztowy i Poczta: 39-230 Brzostek

Województwo: podkarpackie

Powiat: dębicki

Adres strony internetowej: –

Dumni jak nigdy

Kamienica Dolna 124, 39-230, Polska

Więcej