Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi Animatorzy - 2014

Realizowany przez:

Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale

Cel:

Celem projektu jest poznanie przez młodzież własnych możliwości oraz włączenie się w działania na rzecz społeczności lokalnej.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13 – 19 lat mieszkająca lub ucząca się w Boguchwale.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu są działania kulturalne i społeczne, które młodzież realizuje dla siebie samych, swoich znajomych i lokalnej społeczności. Aby to uczynić uczestnicy starają się pozyskać lokalnych partnerów i przekonać do celowości swoich działań. Przygotowanie zdobywają podczas warsztatów w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury, dotyczących tworzenia i realizacji projektów społecznych i kulturalnych. Młodzież pracuje w grupach zadaniowych nad własnymi projektami promującymi ich zainteresowania i talenty. Zaplanowane przez realizatorów wydarzenia społeczno-kulturalne pozwalają im zaistnieć w środowisku lokalnym. Uczestnicy na zakończenie przygotowują wspólnie Święto Projektu, które ma charakter promocyjny dla dotychczasowych wydarzeń projektowych, jest też miejscem ich wspólnej zabawy. Otwierają wystawę podsumowującą projekt, którą instalują w przestrzeni miejskiej.

Budżet projektu: 10116 zł

Dotacja: 6900 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale

Miejscowość: Boguchwała

Ulica, nr domu i lokalu: Kolejowa 15A

Kod pocztowy i Poczta: 36-040 Boguchwała

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: http://www.facebook.com/mckboguchwala

Młodzi Animatorzy

Bosław 1. Chmiel B., Teodora Lubomirskiego 154, 36-040 Boguchwała, Polska

Więcej